Knauf Knauf

Cephe Yüzey Sonlama Sıvaları

Yaşam Alanları

Knauf kaliteli sıva sistemleri mükemmel işleme kalitesi, uzun ömrü ve en yüksek standarda karşılık gelen ekolojik ve ekonomik özellikleri ile bu talepleri karşılamaktadır.

Weiter

..
Değişik sıva yapıları

Taraklı sıva, perdahlı sıva, oluklu sıva, keçeli sıva veya bağımsız bir yapı olup olmadığı - bu arada kişisel tasarımda hiç bir sınır konulmamıştır. Knauf sonlama sıvaları yüzey tasarımının farklı olasılıkları sayesinde her yapı projesine bireysel bir profil sunar, aynı zamanda yapı malzemesini korur ve değerini sürdürülebilir şekilde artırır.

Mineral dış sıvaları tasarımcılara, mimarlara ve inşaatçılara vizyonlarının gelişiminde hemen hemen sınırsız bir tasarım seçenekleri alanı sunar. Farklı renkler, yapılar ve işleme şekilleri zamana bağlı olmayan güzellikteki bir estetik içinde bireysel desenleri mümkün kılarlar. Aynısı yapılarına ve renklerine göre özel bir ambiyans sağlayan mineral iç sıvalar için de geçerlidir.

Macunumsu, organik temperlenmiş silikat ve silikon reçine sıvalar mikro gözenekli bir yüzeye sahiptir. Sıvanın mikro gözeneklerinden yaklaşık 10.000 kere daha büyük olan en küçük su damlasının bile sıvanın içine nüfuz etme şansı yoktur. Buna karşılık nem - su buharı molekülleri mikro gözeneklerden yakl. 2.500 kere daha küçüktür - kolaylıkla dışarı kaçabilir.

--
Sandstone Design

Ürün Açıklaması

Doğal lifler ve akrilat sentetik reçine dağılımından oluşan, yüzeyi Tortulu katmanlardan doğal olarak meydana gelen (1-3mm), esnek, hafif, bükülebilir doğal taş görünümlü dekoratif paneldir.

Uygulama Alanı

Knauf Sandstone-Design, iç ve dış alanlarda ve Mantolama yapılmış cephelerin üzerinde son kat olarak kullanılır.

Sandstone-Design duvar panelleri görünen ve görünmeyen derzler ile geniş ölçüde istenilen her panel tipi için kuru zemin üzerine uygulanabilir. Büyük cephe alanlarında, eğriler ya da duvar köşelerinde, hafif ve esnek tasarımı sayesinde zahmetsizce uygulanabilir.

Sandstone-Design duvar panellerin üzerine özel tasarlanmış astar sürüdükten sonra dış hava koşullarına karşı en uygun şekilde korunur. Böylece kirlere, kötü havadan kaynaklanan aşınmalara ve hasarlara karşı da yüksek güvenlik sunar.

Özellikler

 • İç ve dış cephede kullanılabilir
 • Farklı renklerde ve formatlarda mevcuttur
 • Hasarlı panellerin değiştirilmesi mümkündür
 • İlave mekanik sabitleme gerekli değildir

--

--
SM 700 Pro

Cephe ve taban için sistem onaylı, lif takviyeli, mineral yapıştırma, takviye ve yenileme harcı ve sonlama sıvasıdır.

Önerilen Ürünler

 • Satencement

  Satencement

  Dıştan ısı yalıtım sisteminde kullanılan, makine ve el ile uygulanabilen, çimento bazlı ısı yalıtım plakası yapıştırıcısı ve sıvasıdır. Satencement
 • Decocement

  Decocement

  Dıştan ısı yalıtımında kullanılan, mineral esaslı boya öncesi son kat sıvadır. Decocement
 • Sandstone

  Sandstone

  Knauf Sandstone, kum taşından elde edilen, mantolama veya cephe son kat üzerine uygulanabilen, doğal taş görünümlü kaplama malzemesidir.
 • Aquapanel Basecoat

  Aquapanel Basecoat

  Aquapanel® İç ve Dış Cephe Plakalarının derz dolgu ve sıva işlemlerinde kullanılan çimento bazlı harçtır. Aquapanel Basecoat