Knauf Knauf

Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Profesyonel Teknik Danışmanlık

Weiter

Teknik Danışmanlık Hizmetleri

Siz sorun; biz 2 iş günü içerisinde yanıtlayalım...

“Knauf Direkt”, kuru yapı sistem detayları, performansları, mimari ve mühendislik çözüm önerileri konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Mimar, mühendis, uygulamacı, öğrenci ve son kullanıcıların kuru yapı sistemleri ile ilgili tüm teknik içerikli sorularını, en doğru ve en efektif şekilde yanıtlamayı hedeflemektedir. Yapacağımız ürün ve sistem önerileri ile yapının kalitesini ve katma değerini artırmak, uygulama sonrasında oluşabilecek sorunları en aza indirmek ve en önemlisi hem tasarım, hem de kullanım esnasında oluşan giderleri azaltmak ve kazandırmaktır.

Ekibimiz, gelen taleplere mail veya telefon yoluyla, en geç 2 iş günü içinde dönüş yapmayı planlamaktadır.Teknik sorular haricinde gelen kapsamlı proje taleplerini, en uygun ve optimum çözüm önerileri ile en fazla 5 iş günü içerisinde Proje Danışmanlık Hizmetlerimiz tarafından daha detaylı bir şekilde karşılanmaktadır.

Kayıt olmak için tıklayınız.

İrtibat bilgilerimiz: 444 YAPI veya teknik@knauf.com.tr

Çalışma saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8:00 - 18:00

Kuru yapı ile ilgili birçok danışmanlığı tek seferde tek adresten alın.

Knauf deneyimli ekibi sayesinde kuru yapı, alçı sıva, mimari ve mühendislik çözümleri ile taleplere doğrudan ve hızlı yardımcı olur. Ekibimiz proje tarafından talep edilen özel sistemlerin ses yalıtım değerlerini, mekânsal çınlama süreleri ve ürünlerin ses yutum oranlarını, cephe duvar ve tavanlarının rüzgâr yüklerini, tüm duvarların ısı geçirgenlik değerlerini; akredite yazılımlar sayesinde detaylı bir şekilde hesaplayabilmektedir.

Ekibimiz, gelen taleplere mail veya telefon yoluyla, en geç 2 iş günü içinde dönüş yapmayı planlamaktadır. Teknik sorular haricinde, kapsamlı proje talepleri ise Proje Danışmanlığı Hizmetlerimiz tarafından detaylı bir şekilde karşılanmaktadır. Projenize özel Hesaplamalar için linke tıklayınız.