Knauf Knauf

Size Özel Hizmetlerimiz

Seminerler

"Hiçbir şey, vakti gelmiş bir fikir kadar güçlü değildir." (Victor Hugo)

Bilgi akışının çok hızlı olduğu bir dönemde çalışıyoruz. Bu sebeple bilgiye hızlı ulaşmak çok önemli; ancak bilginin donanımı, içeriği ve doğruluğu da bir o kadar önemli.

Weiter

Kuru yapı sistemleri ile ilgili bilginizi beraber organize edeceğimiz toplu seminerle arttıralım…

...

Knauf, kuru yapı sistemleri hakkında doğru ve güncel bilgiyi sizlere en hızlı şekilde ulaştırmayı görev edinmiştir. Bilginin internet üzerinden paylaşılmasının yanında, birçok farklı seviyede veya özel olarak bir konuya odaklanarak hazırlanan sunum ve seminer programlarımız ile Üniversiteler, mimari organizasyonlar, sempozyumlar, toplantılar vb. organizasyonlarda sizlerle paylaşmaya hazırız.

Seminer talep etmek veya seminerlerimiz hakkında bilgi almak için 444 YAPI veya teknik@knauf.com.tr

Üniversite öğrencilerini Ahiboz fabrikamızda ağırlıyoruz...

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık Bölümlerinde okuyan öğrencilerimizi talepleri üzerine Ankara Ahiboz Fabrikamızda ağırlıyoruz. Ürünlerimiz ve sistemlerimiz hakkında detaylı sunum yaptıktan sonra Fabrika gezisi ve uygulama yapıyoruz. Hedefimiz, geleceğin mimar ve iç mimarlarıyla bağlarımızı kuvvetlendirirken, bilgi akışını da en üst düzeyde öğrencilerimize sağlamak.

Fabrika gezisi talebinde bulunmak için 444 YAPI / 444 9274 veya teknik@knauf.com.tr

Uygulamalı Eğitimler

...
Eğitimler sadece sözlü halde kalmasın, el değmeden öğrenmek olmaz…

Knauf, Kuru Yapı Sistemleri uygulamalarında sahip olduğu tecrübesini Ankara, İstanbul ve İzmir'de bulunan Eğitim Merkezleri aracılığı ile tüm ilgililerin hizmetine sunmaktadır. Eğitim Merkezlerinde, tüm ilgililere yönelik uygulamalı eğitimlerden, uzmanlara yönelik teknik içerikli eğitimlere kadar farklı kategorilerde programlar düzenlenmektedir. Eğitim Merkezleri aynı zamanda şantiyelerde ve projelerde karşılaşılan sorunların tartışıldığı ve tecrübelerin paylaşıldığı ortamlardır.

www.knauf.com.tr

Üniversiteler ile Knauf Workshopları

Üniversitelerin Mimarlık ve İç Mimarlık öğrencileri ile gerçekleştirilen workshoplar ile öğrencilerimizin kuru yapı sistemleri ve ürünleri hakkında uygulamalı olarak bilgi edinmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

9 Ekim 2015 tarihinde TOBB Üniversitesi'nde İç Mimarlık öğrencileri ile bir araya gelerek tasarım dersi kapsamında alçı ile üç boyutlu nesneler yarattık. Alçının nasıl işlendiği, karıştırıldığı ve donma süreleri ile tasarım yaratma imkanını uygulamalı olarak inceledik.

Eğer siz de bizimle birlikte yaratıcı workshoplar düzenlemek isterseniz, yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

444 YAPI / 444 92 74 veya

teknik@knauf.com.tr