Knauf Knauf

Proje Danışmanlığı

Artık projeleri kaybetmek; kazanmaktan daha zor…

Weiter

Ofis veya şantiye, sizleri ziyaret etmek için hazırız…

Proje aşamasına göre yaptığımız size özel hazırlıklarla görüşmelerimizi daha verimli hale getiriyoruz. Tasarım aşamasında olan projeler için; sistem / ürün önerileri ve şartnameleri, mimari detayları, İlgili sertifikasyon ve dokümanlarını içeren hazırlıklar yaparak tasarım aşamasına hız ve bilgi katkısında bulunuyoruz.

Teklif ve ihale aşamasında olan projeler için teknik bilgi açısından tam donanıma sahip Mavi Dosya (Projeye özel teklif dosyası) hazırlığının yanı sıra, projeleri bizzat sizlerle birlikte ziyaret ediyoruz.

Uygulama aşamasına gelmiş projeleri yerinde ziyaret ederek, öneri ve detayları saha ekibi ile birlikte toplantılar yaparak, tartışarak çözüyoruz.

Yerinde proje danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

444 YAPI / 444 9274 veya teknik@knauf.com.tr

Projeler bizim için oldu-bitti değil. Sürekli ve uzun vadeli irtibata önem veriyoruz...

Tasarım aşamasında destek verdiğimiz projeler imalat aşamasına geçtiğinde mutlaka irtibata geçiyoruz. İmalat esnasında oluşan revizelere yeni öneri ve detaylarla destek veriyor; sadece tasarım ekibinin değil, saha ekibinin de hızlı ve efektif sonuçlar almasına katkıda bulunuyoruz.

İmalat aşamasında olan projeleri saha ekibi ile kontrol edip, uygunluğunu veya revize önerilerimizi raporlandırıyoruz. Şantiye toplantıları ile en uygun çözüm önerisini takım çalışması şeklinde geliştiriyoruz. Teslim sonrasındaki aşamalarda ise yüzey kalitesi ve müşteri memnuniyetini ölçülendirmek için proje ile olan bağlarımızı devam ettiriyoruz.

Ayrıca 5 Ağustos 2015 tarinde "Knauf Servis" uygulaması Knauf Eğitim Departmanı tarafından Marmara Bölgesi'nde İstanbul merkezli pilot bölge çalışmalarına başladı. Hedefimiz “Müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak, satışa destek olmak, uygulamada ve üründe çıkabilecek sorunları yerinde çözmek ve de doğru uygulamanın sokağa yayılmasını desteklemek”.

  • Hesaplamalar

    Hesaplamalar

    Kuru yapı imalatlarınızın ses yalıtımı, ısı yalıtımı, akustik veya statik açıdan beklentileri karşılayıp karşılamadığını, konusunda uzman ekibimizin sizlere özel olarak yaptığı hesaplamalarla belirleyebiliyoruz. Benzer hizmetleri birçok farklı adresten almak yerine, işin uzmanlarına sorun. Detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Mavi Dosya

    Mavi Dosya

    Mavi dosya, projeler teklif ve uygulama aşamasına gelmeden, henüz mimari aşamasındayken kuru yapı imalatları ile ilgili yapılacak imalatlara doğru hazırlıkların yapılmasını hedeflemektedir. Detaylı bilgi için tıklayınız.